MŠ Duha Oslavany

Naše Mateřská škola Duha Oslavany má tři pracoviště: Sportovní, Havířská a Padochov.

Mateřská škola Sportovní – tato škola se nachází v samostatné dvoupodlažní budově na okraji sídliště. Vedle školy je zámek s velkou zahradou. Nedaleko je základní škola s dopravním hřištěm, které celoročně využíváme. Mateřská škola je čtyřtřídní, jedna třída je speciální pro děti s narušenou komunikační schopností. Pro pobyt a činnosti dětí má každá třída svoji hernu s částí vyhrazenou pro stolování, svoji ložnici pro odpočinek dětí, šatnu a sociální zařízení. Ve škole se dále nachází ředitelna, sborovna – knihovna a šatna správních zaměstnanců. V suterénu je přípravna jídla. U MŠ je velká školní zahrada vybavena herními prvky.

Mateřská škola Havířská – mateřská škola se nachází uprostřed malého parku, v okrajové části Oslavan. Pro pobyt a činnosti dětí jsou určeny hlavně dvě místnosti, které jsou propojené. Ty slouží jako herny a třída, jedna z místností má část vyhrazenou pro stolování. V podkroví budovy je zbudována keramická dílna. Současně mají děti k dispozici šatnu, hygienické zařízení a kabinet, kam se ukládají málo využívané hračky, pomůcky a tělovýchovné náčiní. Další prostory jsou kabinet, přípravna a výdejna jídla. Za MŠ je školní zahrada s herními prvky.

Mateřská škola Padochov – škola se nachází v přízemí a prvním patře třípodlažní budovy. Třídy jsou prostorné se spoustou přirozeného světla, rozdělené na hernu a místnost pro stolování. Suterén budovy je využíván k volno odpočinkovým aktivitám místních občanů (městská knihovna a zájmové kluby). Budova mateřské školy je umístěna v městské zástavbě a sousedí se školní zahradou, která je vybavena herními prvky. Na pobyt venku děti chodí i do nedalekého lesíku, kde poznávají přírodu. Mateřská škola má dlouhodobou tradici a její prostředí nabízí téměř rodinnou atmosféru.

Červená třída

Zima v červené třídě

| Autor: Vlaďka Rosendorfova | Vydáno dne 02. 12. 2019 | 13 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Zelená třída

Zima v zelené třídě

| Autor: Adéla Pyrochtová | Vydáno dne 29. 11. 2019 | 11 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Růžová třída

Vysoko nám vzlétl drak, aby věděl, kde je mrak.

Listopad

| Autor: Ivana Křivánková | Vydáno dne 06. 11. 2019 | 38 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Vyhodnocení hospodaření

| Autor: Bc. Hana Kűfhaberová | Vydáno dne 16. 10. 2019 | 65 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
index | 1-7 | následující | Celkem 40 článků

09.12.2019: Nové foto v galerii

11.09.2019:
Ve čtvrtek 19.9.2019 v 16.00 hod. se v MŠ Sportovní koná odpolední akce s rodiči Šmejdění a zdobení v duhové školce. Na všechny se moc těší všichni ze Sportovní.
<<  Prosinec  >>