MŠ Duha Oslavany

Naše Mateřská škola Duha Oslavany má tři pracoviště: Sportovní, Havířská a Padochov.

Mateřská škola Sportovní – tato škola se nachází v samostatné dvoupodlažní budově na okraji sídliště. Vedle školy je zámek s velkou zahradou. Nedaleko je základní škola s dopravním hřištěm, které celoročně využíváme. Mateřská škola je čtyřtřídní, jedna třída je speciální pro děti s narušenou komunikační schopností. Pro pobyt a činnosti dětí má každá třída svoji hernu s částí vyhrazenou pro stolování, svoji ložnici pro odpočinek dětí, šatnu a sociální zařízení. Ve škole se dále nachází ředitelna, sborovna – knihovna a šatna správních zaměstnanců. V suterénu je přípravna jídla. U MŠ je velká školní zahrada vybavena herními prvky.

Mateřská škola Havířská – mateřská škola se nachází uprostřed malého parku, v okrajové části Oslavan. Pro pobyt a činnosti dětí jsou určeny hlavně dvě místnosti, které jsou propojené. Ty slouží jako herny a třída, jedna z místností má část vyhrazenou pro stolování. V podkroví budovy je zbudována keramická dílna. Současně mají děti k dispozici šatnu, hygienické zařízení a kabinet, kam se ukládají málo využívané hračky, pomůcky a tělovýchovné náčiní. Další prostory jsou kabinet, přípravna a výdejna jídla. Za MŠ je školní zahrada s herními prvky.

Mateřská škola Padochov – škola se nachází v přízemí a prvním patře třípodlažní budovy. Třídy jsou prostorné se spoustou přirozeného světla, rozdělené na hernu a místnost pro stolování. Suterén budovy je využíván k volno odpočinkovým aktivitám místních občanů (městská knihovna a zájmové kluby). Budova mateřské školy je umístěna v městské zástavbě a sousedí se školní zahradou, která je vybavena herními prvky. Na pobyt venku děti chodí i do nedalekého lesíku, kde poznávají přírodu. Mateřská škola má dlouhodobou tradici a její prostředí nabízí téměř rodinnou atmosféru.

Fialová třída

Co nás čeká v měsíci únoru

| Autor: Jaroslava Kyseláková | Vydáno dne 03. 02. 2020 | 43 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Růžová třída

Naše zima, zimička, trousí bílá peříčka.

Leden

| Autor: Ivana Vařejková | Vydáno dne 07. 01. 2020 | 52 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Červená třída

Zima v červené třídě

| Autor: Vlaďka Rosendorfova | Vydáno dne 02. 12. 2019 | 91 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Zelená třída

Zima v zelené třídě

| Autor: Adéla Pyrochtová | Vydáno dne 29. 11. 2019 | 144 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Vyhodnocení hospodaření

| Autor: Bc. Hana Kűfhaberová | Vydáno dne 16. 10. 2019 | 136 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Žlutá třída

Co nás čeká na podzim

| Autor: Eva Koláčková | Vydáno dne 14. 10. 2019 | 142 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
index | 8-14 | předchozí | následující | Celkem 32 článků

11.02.2020: Nové foto v galerii

10.02.2020: Karneval
Ve čtvrtek 3.2. bude v MŠ Sportovní Karneval. Prosíme rodiče, aby dětem na tento den připravili masky. Děkujeme.
<<  Únor  >>